Україна, м. Днiпропетровськ, 49026, вул. Калинова, 21, 1
+38 (050) 361 77 74

Waldemar LINK

  • .
  • .
  • .

 

«Розробивши новий виріб, ми відразу починаємо роботу: думаємо, що можна поліпшити, як забезпечити максимум якості і безпеки лікарю і його пацієнтам».

Вальдемар Линк, засновник Waldemar LINK GmbH & Co. KG


LinkВідкрита Вальдемаром Лінком в Гамбурзі 1 січня 1948 року спеціалізована фірма по виробництву товарів для лікарень за минулі пів сторіччя зросла до міжнародної компанії, посідаючи перші строчки в табелі о рангах виробників ортопедичних імплантатів і хірургічних інструментів.

 

Перші протези тазостегнового і колінного суглобів були розроблені компанією в 60 – х роках. С тих пір спектр продукції яку випускає компанія постійно розширюється.

Команда висококваліфікованих спеціалістів постійно працює над розробкою нових систем протезування і оптимізації існуючих систем в тісній співпраці з ведучими клініками і спеціалізованими науковими закладами. Завдяки такому симбіозу в імплантатах і інструментах LINK синтезовані новітні досягнення в біомеханіці, металургії, полімерній інженерії, трибіології та кінематики.

Разом з ростом асортименту росте і торгівельна сіть: на даний момент компанія має дистриб’юторів в 63 країнах світу.

 

Штаб – квартира Waldemar LINK GmbH & Co. KG як і раніше знаходиться в Гамбурзі. Спільно з технічним директором Арнольдом Келлером компанією нині керує Хельмуд Д. Линк – друге покоління сім’ї засновників. З розширенням технологічної і логістичної бази в 70 – х роках, був виконаний перехід на нові виробничі і складські потужності в місті Нордерштедт, Німеччина. Кожен день протези, хірургічні інструменти та інші товари медичного призначення відправляються з центрального складу в різні країни світу. 
Всі співробітники компанії LINK присвячують себе поліпшенню якості життя пацієнтів усього світу. Повністю покладають на себе особливий обов'язок по виробництву передових, інноваційних та біогармонічних ендопротезів. Компанія  усвідомлює, що за кожним медичним випадком стоїть людина, що сподівається на повноцінне життя без болю.

Оскільки компанія LINKє розробником, постійно триває процес  поліпшення продукції. Процес розробки, матеріали і виробництво є декількома з тих багатьох чинників, які визначають якість і тривалість служби ендопротезів.

 

© Sintez-ORTO Украина, Днепропетровск.