Україна, м. Днiпропетровськ, 49026, вул. Калинова, 21, 1
+38 (050) 361 77 74

Unicondylar Sled Prosthesis

 

Одномищелковий ковзний протез колінного суглобу LINK® Endo-Model®

При достатньому збереженню зв’язкового апарату відмінна альтернатива повній артропластики колінного суглобу може бути імплантація одномищелкового протезу, який дозволяє максимально зберегти кісткову тканину.
На протязі трьох десятиліть відділенні результати свідчать про успішну конструкцію протезів St. Georg™ и Endo-Model®. «Кращі відділенні результати!»* «Більше 90% 10-літньої виживаністю в 4356 випадках!»* *Щорічна доповідь Swedish Knee Arthroplasty Register, Part II, 2004 г. Резекція, дозволяє зберегти максимум кісткової тканини – один із найбільш вагомих аргументів на користь одномищелкових колінних протезів.

Міні інвазійна техніка імплантації одномищелкових ковзних протезів Endo-Model® MITUS®

Інструментарій MITUS®, призначений для ковзного протезу Endo-Model®, забезпечує одночасно контрольовану глибину резекції гомілкової кістки і точність позиціонування в сагітальній і горизонтальній площинах. Як і при традиційному підході, так і при застосуванні мініінвазійної техніки переваги для пацієнта очевидні – менша операційна рана, менший шрам, рання мобілізація.  Для хірургів інструменти MITUS® забезпечують наступні переваги:

  • Мінімальна резекція кісткової тканини
  • Повністю контрольована глибина резекції гомілкової кістки
  • Наявність пробних компонентів
  • Можливість застосування як традиційної, так і міні інвазійної техніки

 

Миниинвазивная техника имплантации одномыщелковых скользящих протезов Endo-Model® MITUS®
Дізнайтеся докладніше https://www.linkorthopaedics.com

 

© Sintez-ORTO Украина, Днепропетровск.