Україна, м. Днiпропетровськ, 49026, вул. Калинова, 21, 1
+38 (050) 361 77 74

Endo-Model® Rotational and Hinge Knee Prosthesis

Ротаційна система тотального протезування колінного суглобу LINK® Endo-Model®

Endo Model® являє собою удосконалений варіант оригінального ендопротезу St. Georg TM. Тут дотриманий той же принцип низького тертя; обертальні рухи проходять через фізіологічно обумовлений центр оберту. Кут нахилу суглобу при використанні Endo Model® складає до 165°. Завдяки особливій формі гомілкових контактних поверхонь і фізіологічних ротацій, кінематика протезу сприяє амортизації переданих навантажень.
При кожному кроці, а в особливості при падінні, зусилля кручення передаються на область контакту кістки з протезом, що негативно впливає на термін служби цементної мантії. Конструкція Endo Model® амортизує ці зусилля, і навантаження на межовий шар цементної мантії зменшується. Для імплантації ротаційного протезу Endo Model®, необхідна резекція величиною усього лиш 14 мм. в площині стегнового – гомілкового зчленування. Ширина межмищелкового компоненту складає всього 30 мм, завдяки цьому звичайно зберігаються достатній об’єм кісткової маси на випадок ревізії. Конструкція і розміри ротаційного протезу значно спрощують хірургічну процедура. Система встановлення стегнового і гомілкового компонентів достатньо проста і не потребує ніяких специфічних інструментів. Для полегшення імплантації передбачено декілька не складних у використанні спеціальних інструментів. Згинання і обертання колінного протезу відбувається по всій поверхні суглобу. Перерозгинання складає цілих 3°! Центр оберту протезу відповідає фізіологічній точці обертання стегнової кістки. Можливий кут згинання — до 165°. Іноді при ендопротезуванні колінного суглобу спостерігається зміщення наколінника вперед на опорну поверхню наколінника. Шляхом зміщення стегнового компоненту назад по відношенню до осі гомілкової кістки, природна рухомість зберігається і в пателярно – стегновому суглобі. Цим забезпечується захист від прогресування ретропателярного артрозу.
Обертання протезу обмежується в положенні розгинання геометричним замиканням, що забезпечує стійкість суглобу. Об’єм обертання збільшується при згинанні суглобу і обмежується головним чином капсульно - зв’язковим апаратом. Вага тіла, що опирається на суглоб, еластично амортизує подальше обертання. Стегновий компонент Endo Model® має нормальне вальгусне положення 6°. Достатня площина контакту обох компонентів протезу з відповідними поверхнями колінного суглобу обмежує компресійне навантаження на стегнову і гомілкову кістки. Фланці стегнового компоненту мають анатомічну форму. В центральній площині конструкція передбачає плавний перехід від імплантату до кісткової поверхні, на яку опирається надколінок. Ніжка протезу володіє певною еластичністю, що підвищує надійність кріплення. В горизонтальному січенні ніжки мають прямокутну форму із округленими кутами, без гострих країв. Для центрування ніжок всередині медулярних каналів на кінцях ніжок закріпленні зіркоподібні поліетиленові наконечники. Відповідно, прямий контакт металевої ніжки із внутрішньою стінкою кістки запобігається. Висока надійність кріплення Endo Model® досягається без утоплених або виступаючих елементів конструкції ніжок, завдяки цьому витяганню протезу у випадку ревізії нічого не заважає. Показання:
Важкі патології колінного суглобу з недостатністю зв’язувального апарату, при яких імплантація ендопротезів, заміщується тільки суглобні поверхні, неможлива (головним чином і посттравматичний гонартрози і прогресуючий хронічний поліартрит). Ротаційний протез колінного суглобу Endo-Model®:
  • Стабільне кріплення імплантату при ослаблених зв’язках
  • Протививиховий пристрій
  • Мінімальна резекція кісткової тканини
  • Зберігається цінна кісткова речовина
  • Осьова ротація з фізіологічно обумовленим центром обертання дозволяє добитися природного об’єму руху.
  • Осьова ротація сприяє стабільності кріплення гомілкового компоненту
  • Легко відтворювана техніка імплантації Скорочуються терміни реабілітації
  • Індивідуальні версії протезу – з подовженими ніжками і вставками – можуть використовуватись для заміни дистальної частини стегнової кістки, стегнової кістки повністю, проксимальної частини гомілкової кістки.
Ротационная система тотального протезирования коленного сустава LINK® Endo-Model®

Шарнірний тотальний протез колінного суглобу Endo-Model®

Шарнірний тотальний протез колінного суглобу Endo-Model® - це удосконалений варіант ротаційного протезу Endo-Model®.
  • Застосування показано у випадках коли значна втрата кісткової тканини і нестабільність зв'язок при непошкодженому розгинальному апараті.
  • Вибір між ротаційними і шарнірними протезами можна робити інтра – операційно, завдяки ідентичній резекції.
Шарнирный тотальный протез коленного сустава Endo-Model®
Відстрочені клінічні результати:
Endo-Model® Ротаційний протез колінного суглобу
JBJS U.S.: Виживання після 15 років 96,1%
Дізнайтеся докладніше https://www.linkorthopaedics.com

© Sintez-ORTO Украина, Днепропетровск.