Україна, м. Днiпропетровськ, 49026, вул. Калинова, 21, 1
+38 (050) 361 77 74

Онкологічні протези по індивідуальному замовленню

Індивідуальні імплантати LINK ®

 

Компанія LINK стала піонером в області створення імплантатів для ревізійних тотальних ендопротезів суглобів наприкінці 60 –х – на початку 70 – х років, коли почалося масове виробництво ревізійних операцій тазостегнових і колінних суглобів з приводу асептичного розхитування, яке супроводжувалось значною втратою кісткової тканини.

 

Власне у LINK народилася ідея ревізійних імплантатів, а також спеціального інструментарію (наприклад, для видалення кісткового цементу).

 

Отриманий досвід був з позитивним результатом застосований в онкологічній хірургії – значні дефекти кісткових і м’яких тканин функціонально заміщувалися відповідними імплантатами.

 

Ще в 1973 році була проведена перша повна заміна стегнової кістки. Приблизно в той же час були розроблені перші протези для часткової заміни кісток тазу.

 

В наступні роки компанія LINK змогла позиціонувати себе як «вирішувача проблем» в області ревізійної і онкологічної хірургії, створюючи інноваційні конструкції протезів як модульних стандартів, так і зважаючи на індивідуальні особливості певних пацієнтів. В кожному випадку вживаються всі зусилля для того, щоб протез був виготовлений протягом десяти робочих днів.

 

 Примітки: індивідуальні вироби постачаються тільки по приписанням лікаря для певного пацієнту. Індивідуальні вироби не маркуються знаком CE.

 

9

10

 

Дізнайтеся докладніше https://www.linkorthopaedics.com

© Sintez-ORTO Украина, Днепропетровск.